Dodaj Ogłoszenie

DODAJ NOWE OGŁOSZENIE

RTV, KOMPUTERY

Sprzedam
Kupi
Inne

USŁUGI

Szukam
Oferuje

NIERUCHOMOŚCI

Sprzedam
Kupi
Inne

RÓŻNE

Sprzedam
Kupi
Inne

MOTORYZACJA

Sprzedam
Kupi
Zamieni

TOWARZYSKIE

Szukam
Inne

Logowanie


Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Wszystkie Ogłoszenia
Ogłoszenia
  

      
NIERUCHOMOSCI Wyślij swoje ogłoszenie
Pozycje :: 9 - 12 z 165 Strona 3 z 42

Sprzedam
  Działka budowlano-rekreacyjna w pięknym miejscu Data dodania:
28.04.2013.
OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!Do sprzedaży za kwotę 67 000 zł- działka rolna położona w miejscowości Porąbka koło Dobrej, na który właścicielka złożyła wniosek o przekształcenie na tereny budowlane.Nieruchomość położona w miejscu z pięknymi widokami na okolice Beskidu Wyspowego.Działka leży w terenach rekreacyjnych z dostępem do lasu. Działka jest w kształcie trapezu. Na działce jest prąd i wodociąg.Na działce sąsiedniej gaz.Droga dojazdowa asfaltowa , później gruntowa-szutrowa. Świetna lokalizacja na budownictwo rekreacyjne ze względu na cichą, spokojną okolicę oraz dobre warunki turystyczne, blisko Rezerwatu Śnieżnica. Nieruchomość proponowana na cele rekreacyjne (domek rekreacyjny lub całoroczny w bardzo urokliwym miejscu zapewniającym wypoczynek duchowy i fizyczny. Oferta jest szczególnie atrakcyjna ze względu na wyjątkową lokalizację.Wyciągi narciarskie, atrakcje turystyczne miejscowości, czyste i nieskażone powietrze, mimo bliskości drogi lokalnej Limanowa -Skrzydlna Jodłownik-Kraków.Blisko pasma górskiego- gorąco polecam.To ulubione miejsce turystyki rodzinnej, weekendowej, rekreacyjnej. Miejscowość Dobra znajduje się w centralnej części Beskidu Wyspowego i niedaleko znajdują się szczyty tego pasma: Łopień, Ćwilin i Śnieżnica. Przez wieś przepływa rzeka Łososina. Miejscowość stanowi dobrą bazę wypadową do zwiedzenia nie tylko tych pobliskich szczytów, ale również dalszych. Umożliwiają to przechodzące przez miejscowość szlaki turystyki pieszej i rowerowej. W centrum wsi znajduje się restauracja. Na rynku znajduje się tez zabytkowy kościół, a tuż obok niego nowa świątynia. Na plebanii jest także muzeum. w Dobrej znajduje się stacja kolejowa, która leży na Turystycznym Szlaku Kolejowym Przez Karpaty. W okolicy wyciągi narciarskie. Wyjątkowe miejsce dla turystów. Oferowana cena podlega negocjacji. Zapraszam do oglądania. Pośrednik licencjonowany 15 214 Kliknij aby powiększyć obrazek.
Dane Kontaktowe, Telefon, miejscowość:
664 032 347


Sprzedam
  Dom z bali drewnianych na działce 13 arów Data dodania:
28.04.2013.
Przedmiotem sprzedaży jest dom drewniano-murowany położony w powiecie Limanowskim w okolicach Słopnic w cenie 90 000 zł na działce o pow. 0,13 ha. Dom stoi w bardzo malowniczym miejscu na wzniesieniu skąd rozciągają się piękne widoki na panoramę Beskidu Wyspowego, pola ,łąki i inne budynki mieszkalne. Nieruchomość budowlana jest w dobrym stanie,wymaga częściowego remontu. Część budynku jest murowana i dobudowana w roku 1965. Ma powierzchnię całkowitą około 160 m2, a pow. użytkową 120 m2, pokryty jest dachówką betonową. W środku domu znajduje się kuchnia(17 m2), 3 pokoje po 30 m2(do odświeżenia),dwa korytarze, jeden z podwójnym wejściem z dwóch stron budynku, drugi z jednym wejściem od elewacji południowej budynku. Ponadto łazienka nowa(dobudowana-murowana)z przegrodami na prysznic i ubikację(nowy bojler).Podłogi drewniane w dobrym stanie. Ogrzewanie piecami kaflowymi.W kuchni piec kaflowy- chlebowy. Meble kuchenne nowe. Elewacja południowa od strony frontu budynku jest ładniejsza.Dużo miejsca przed domem. Można ciekawie zagospodarować ogród.Przed domem pojedyncze drzewa.Z południowej strony dom obity drewnianą boazerią Media dostępne w domu to prąd + siła,woda a gaz na ścianie budynku. Według gustu nowych właścicieli część budynku można rozebrać. Domek połączony jest z oborą murowaną. A potem jest stodoła drewniana. Pod budynkiem znajdują się dwie piwnice(po 30m2) jedna kamienna(bardzo dobra) druga betonowa. Konstrukcja budynku w dobrym stanie. Całość zabudowań stoi na działce o powierzchni 13 arów.Dojazd do domu bardzo dobry, drogą z kostki betonowej. powiatowa.Nieruchomość położona jest w osiedlu domów jednorodzinnych w odległości ok. 250 m od głównej drogi na Zalesie. Dom jest niezamieszkały ale był remontowany i utrzymany jest w dobrym stanie technicznym. Również zabudowania gospodarcze można wykorzystać. Dach w domu wymaga remontu - dachówka natomiast w dobrym stanie, do powtórnego wykorzystania. Domek idealny dla osób szukających domu do stałego zamieszkania jak i dla osób szukających czegoś na cele rekreacyjne. Możliwość zakupu razem z domem dwóch działek( budowlanej i rolnej). W miejscowości znajduje się nowa szkoła, kościół oraz liczne pawilony handlowe.Ponadto szlaki turystyczne.Oferta godna uwagi, możliwość negocjacji ceny. POLECAM!!! Kliknij aby powiększyć obrazek.
Dane Kontaktowe, Telefon, miejscowość:
664 032 347


Sprzedam
  Dom z bali drewnianych bez bliskiego sąsiedztwa Data dodania:
28.04.2013.
Dom parterowy położony w miejscowości Laskowa za cenę 115 000 zł na nieruchomości o pow.0,08 ha. Budynek wykonany z bali drewnianych z lat 1936-1940, podpiwniczony-(piwnica około 9 m2 łukowa z kamienia) ogrzewanie elektryczne. W kuchni tradycyjny piec kaflowy z ciekawymi dawnymi wykończeniami. Podłogi i sufity drewniane w dobrym stanie. Więżba dachowa zdrowa.Na całej powierzchni domu strych. Dach pokryty zieloną blachą. Wymiary pokoi około 4,0 x 4,0 , oraz 5,0 m na 4,5 m. Wymiary kuchni 5,50 m/ 5,0 m. Łazienka do remontu. Wejście do domu zabudowane drewnianym gankiem. Budynek usytuowany jest w bardzo zacisznym miejscu, poniżej góry Korab,w bardzo malowniczym miejscu na wzniesieniu skąd rozciągają się piękne widoki na okolicę i dolinę rzeki Łososiny w Laskowej.W pobliżu zabudowy czysta, nieskażona, dziewicza przyroda. W odległości około 2,5 km znajduje się wyciąg narciarski na Łysej Górze.W otoczeniu zabudowań spokój, jedyne miejsce na wypoczynek i relaks. Do nieruchomości od strony Limanowej dojazd asfaltem, a później około 1000 m droga gruntową przez las. BARDZO POLECAM ! Oferta godna uwagi.Laskowa miejscowość położona jest w Beskidzie Wyspowym Poniżej wzniesienia góry Korab, wzniesienie Beskidu Wyspowego znajdujące się na bocznym, północnym grzbiecie Pasma Łososińskiego. Grzbiet ten oddziela dolinę Potoku Jaworzańskiego od doliny potoku Rozpite. Korab ma wysokość 727 m n.p.m. i leży pomiędzy miejscowością Laskowa (stoki zachodnie, opadające do doliny potoku Rozpite) i miejscowością Jaworzna (stoki wschodnie)[1]. Korab jest częściowo tylko zalesiony, częściowo pokryty polami uprawnymi i łąkami. Na górze umiejscowiony jest cmentarz wojenny nr 359 - Jaworzna. Na stokach Koraba znajduje się dość duża polana, która jest dobrym punktem widokowym na północną stronę – na Kamionną, pasmo Łopusze – Kobyła i głęboką dolinę Łososiny. Ciekawe, choć ograniczone widoki rozciągają się z niewielkich polanek na południowo-wschodnią stronę, zaś szerokie widoki są z odkrytych terenów na południowo-wschodnich stokach Korabia nad doliną Jaworzańskiego Potoku. Na zboczach gór przebiega czarny szlak pieszo-rowerowy z Laskowej na Sałasz Zachodni, gdzie łączy się z niebieskim szlakiem prowadzącym przez cały grzbiet Pasma Łososińskiego. Laskowa położona jest na wysokości ok. 440–909 m n.p.m. Odległość od Limanowej wynosi około 11 km. Kliknij aby powiększyć obrazek.
Dane Kontaktowe, Telefon, miejscowość:
664 032 347


Sprzedam
  Dom drewniano-murowany w stylu bungalow Data dodania:
28.04.2013.
Do sprzedaży dom drewniano-murowany,parterowy zbudowany w systemie domków bungalow.Powierzchnia użytkowa domu 116 m2, położony w miejscowości Łososina Górna za cenę 269 tyś zł z możliwością negocjacji ceny.Bardzo funkcjonalny i w pełni energooszczędny-ogrzewanie domu kominkowe( dwa kominki) z płaszczem wodnym które jest urządzeniem grzewczym, spełniającym funkcję tradycyjnego kotła centralnego ogrzewania, opalanego drewnem.istnieje możliwość powiększenia powierzchni mieszkalnej przez dobudowę piętra zgodnie z pozwoleniem budowlanym. Ma doskonale zaplanowany układ pomieszczeń: kuchnię z dużym aneksem jadalnym (16m2 + 10m2) sypialnię(18 m2, 2 pokoje dzienne(30 m2 i 20 m2 ) łazienkę ( 12 m2 ) pomieszczenie techniczne jako korytarz i 2-e werandy drewniane od strony południowej i zachodniej Położony na nieruchomości o pow. 0.79 ha. Alternatywnie można dokupić w sąsiedztwie tereny rekreacyjne (odrębna działka pow 0,67 ha - w tym las bukowo-jodłowy i łąka. Można kupić mniejszą powierzchnie nieruchomości według uznania klienta. Dom do zamieszkania od zaraz, nie ma potrzeby pilnego remontu, trzeba jedynie odświeżyć , odmalować pomieszczenia. Nie ma bliskiego sąsiedztwa , zaciszne spokojne miejsce , nie chce się wierzyć, że istnieją takie niesamowicie piękne zakątki. Ja tam się przebywa nie można z tego miejsca odejść. Super nieskażone powietrze, pełno zieleni, a ogród wokół domu pomysłowo zagospodarowany. Jest możliwość kupna całości za 368 tyś złotych( wraz z budynkiem) oraz połowa prowizji od budynku) na powierzchni 1.49 (w tym 0,02 ha drogi dojazdowej z dopisaniem do współwłasności)W planie budowa wodociągu. Właścicielka posiada studnie na wodę zakopaną w połowie w ziemi na 5 tyś litrów. Teren nie jest zalewowy ani osuwiskowy. W sąsiedztwie działek usytuowany jest las a z jednej strony rozległa panorama gminy Laskowa na tle Pasma Łososińskiego. Właścicielka posiada własna drogę wewnętrzną. W okolicy zabudowy mieszkaniowej i nieruchomości idealna cisza,spokój,wymarzone miejsce na wypoczynek.Nieruchomość pod budownictwo rekreacyjno-mieszkaniowe całoroczne. OFERTA GODNA UWAGI !
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Dane Kontaktowe, Telefon, miejscowość:
664 032 347

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

GotLink.pl