Dodaj Ogłoszenie

DODAJ NOWE OGŁOSZENIE

RTV, KOMPUTERY

Sprzedam
Kupi
Inne

USŁUGI

Szukam
Oferuje

NIERUCHOMOŚCI

Sprzedam
Kupi
Inne

RÓŻNE

Sprzedam
Kupi
Inne

MOTORYZACJA

Sprzedam
Kupi
Zamieni

TOWARZYSKIE

Szukam
Inne

Logowanie


Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Wszystkie Ogłoszenia
Ogłoszenia
  

      
Szukam
USŁUGI
Wyślij swoje ogłoszenie
Pozycje :: 5 - 8 z 12 Strona 2 z 3
  partner firmy dystrybucyjnej Data dodania:
02.06.2011.
Ogólnopolska firma zajmująca się dystrybucją materiałów reklamowych podejmie stałą współpracę z mniejszym przedsiębiorstwem kolporterskim, które będzie w stanie realizować zlecenia na terenie Zakopanego i okolic.

  przewozy autokarowe Data dodania:
20.05.2011.
Zachodniopomorski Związek Towarzystw Krzewienia Kultury Fizycznej działa od 1957 roku. Jest organizacją zrzeszającą ponad 30 Ognisk, z których każde prowadzi działalność upowszechniania kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i osób starszych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez masowych, festynów, spartakiad, zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej a także organizację kolonii na zlecenie Kuratorium Oświaty z programów „Kolonie dla dzieci z rodzin najuboższych” oraz „Kolonie dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR”.
Zlecimy wykonanie usług transportowych przedsiębiorstwom świadczącym usługi w zakresie przewozu autokarowego na wyjazdy krajowe, dla kolonistów i obozowiczów. Termin zlecenia będzie obejmować okres wakacyjny, od 24.06.2011 do 31.08.2011r. Interesują nas firmy działające w okolicach Zakopanego (województwo małopolskie). Trasa będzie obejmować Zakopane-woj. zachodniopomorskie, Zakopane-woj. wielkopolskie. Prosimy o zgłaszanie chęci współpracy z naszą organizacją pojąc dane techniczne autokaru, liczby miejsc siedzących, cennik wraz z danymi kontaktowymi lub podając adres strony internetowej na maila zztkkf[<@>]wp.pl, z dopiskiem AUTOKARY. Oferty proszę zgłaszać do 20 czerwca.
tel: (091) 484 15 68
email: zztkkf[<@>]wp.pl
www.tkkf.szczecin.pl
Dane Kontaktowe, Telefon, miejscowość:
091 484 15 68

  Przyjmę samodzielne brygady budowlane Data dodania:
01.04.2011.
Przyjmę samodzielne brygady budowlane do prac w zakresach dociepleń, gładzi, regipsów, układania fliz oraz do prac brukarskich. Atrakcyjne warunki pracy. Napisz na adres email: brygadaremontowa[<@>]interia.eu lub zadzwoń: 512-372-982.

  Zlecenie Data dodania:
01.04.2011.
Zlecę wykonanie projektu budynku użyteczności publicznej. Posiadam decyzję o warunkach zabudowy.
przedsiebiorstwohandlowe[<@>]gmail.com

««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

GotLink.pl