Dodaj Ogłoszenie

DODAJ NOWE OGŁOSZENIE

RTV, KOMPUTERY

Sprzedam
Kupi
Inne

USŁUGI

Szukam
Oferuje

NIERUCHOMOŚCI

Sprzedam
Kupi
Inne

RÓŻNE

Sprzedam
Kupi
Inne

MOTORYZACJA

Sprzedam
Kupi
Zamieni

TOWARZYSKIE

Szukam
Inne

Logowanie


Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Wszystkie Ogłoszenia
Ogłoszenia
  

      
Korepetycje
NAUKA
Wyślij swoje ogłoszenie
Pozycje :: 5 - 8 z 40 Strona 2 z 10
  Doradztwo edukacyjne Data dodania:
07.04.2013.
Udzielam pomocy w pisaniu prac .
Obszar moich zainteresowań to ekonomia,finanse, bank
owość,zarządzanie, marketing,organizacja przedsiębiorstw,historia gospodarcza,reklama, logistyka, administracja ,bezpieczeństwo, turystyka i hotelarstwo, inne ( proszę pytać ) . Poprawa prac już napisanych.Prezentacje multimedialne
Duże doświadczenie,korzystne warunki współpracy Zapraszam
Dane Kontaktowe, Telefon, miejscowość:
biznesplany59@gmail.com

  Pielęgniarstwo - prace licencjackie / magisterskie! Data dodania:
23.03.2013.
Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek Pielęgniarstwo pomoże w napisaniu pracy dyplomowej na poziomie licencjat i magister z pielęgniarstwa. Tworzone przeze mnie prace opierają się na publikacjach polskich i zagranicznych: artykuły w czasopismach medycznych do 5 lat, zaś podręczniki do 10 lat, w zależności od ilości i rodzaju dostępnej literatury w danym temacie. Tempo pisania staram się dostosowywać do tempa stawianego przez promotora, tak by poszczególne rozdziały można było poddawać regularnej i stopniowej ocenie i ewentualnym poprawkom. Serdecznie zapraszam do współpracy. Gwarantuję rzetelność, oryginalność, niepowtarzalność tekstów, urozmaicenie pracy rycinami, zdjęciami, wykresami i tabelami oraz miłą i owocną atmosferę współpracy.

Osoby zainteresowane moją ofertą proszę o kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem GG.
e-mail: pielegniarstwo.pracedyplomowe[<@>]interia.pl,
tel. 787248723
GG 1877120
Zapraszam!
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Dane Kontaktowe, Telefon, miejscowość:
787248723

  Pomoc w pisaniu prac dyplomowych - Pielęgniarstwo Data dodania:
09.03.2013.


Witam, jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunku Pielęgniarstwo Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński z tytułem magistra pielęgniarstwa. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie z bardzo dobrymi wynikami, a prace dyplomowe na poziomie: licencjat i magister spotkały się z dużą aprobatą i zostały wyróżnione. Obecnie jestem w trakcie prac nad publikacją artykułu zawierającego wyniki badań otrzymanych w ramach pracy magisterskiej, który niebawem ujrzy światło dzienne.

Jeżeli potrzebujesz usług obejmujących: pomoc w pisaniu prac dyplomowych – Pielęgniarstwo lub edytowanie prac dyplomowych - Pielęgniarstwo na poziomie licencjatu lub magistra, nie wiesz od czego zacząć lub pisanie utknęło w martwym punkcie - serdecznie zapraszam do współpracy. Ze swej strony mogę zagwarantować rzetelność, sumienność, niepowtarzalność oraz pełną oryginalność tekstów, a także miłą i życzliwą atmosferę współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y moją ofertą skontaktuj się ze mną drogą mailową (pielegniarstwo.pracedyplomowe[<@>]interia.pl). Zapraszam! :)

Renata :)

P.S. Tworzenie pracy dyplomowej warto zaplanować kilka miesięcy wcześniej, gdyż opracowanie całej pracy (oryginalnej i bogatej w aktualną i fachową literaturę) w 2-3 tyg. jest wątpliwe ;)

  Matematyka, fizyka Data dodania:
03.03.2013.
Pomogę w nauce uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Matematyka, fizyka i inne przedmioty ścisłe oraz techniczne.
Studiuję zaocznie, jestem dyspozycyjny, dogodne godziny i miejsca spotkań.
tel. 697 700 942
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Dane Kontaktowe, Telefon, miejscowość:
697 700 942

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

GotLink.pl